top of page

SECON IS

Propracovaný systém pro řízení vašich firemních agend
  1. Modulární systém, lehce rozšiřitelný

  2. Naprogramován na technologii Microsoft.NET , data Microsoft SQL

  3. Cloudové řešení

  4. Automatické aktualizace

  5. Automatická registrace pro nové instalace

  6. Tiskový generátor pro vaše sestavy a formuláře

  7. Propracované Workflow

  8. Plně objektový model

  9. Uživatelská přizpůsobivost

Modulární systém

Každá firma si najde to svoje v množství našich modulů. Od obchodních přes logistické a konče výrobními. Vy si určíte, které moduly jednotliví uživatelé uvidí. Pro skladové pohyby používáme online wifi čtečky  čárového kódu, kde běží aplikace SECON Termiál a která komunikuje přímo s podnikovým systémem SECON, ať už se čtečka nachází kdekoliv.

Neustále inovujeme

Jsme team nadšených lidí do nových technologií. Vyvíjíme s ohledem na skutečné každodenní potřeby našich milých zákazníků. Za námi stojí i takové projekty, jako je vstupenkový a odbavovací systém včetně vlastních odbavovacích RFID bran, použitých na jednom z největších drum & bass festivalu Evropy LETITROLL.

Dostaneme procesy pod vaši kontrolu

Popíšeme vaše firemní procesy a ty pak napojíme na náš podnikový systém SECON. Pokud je nějaká oblast podnikání nová, náš systém rozšíříme.

Dlouhodobý vztah

Práci s podnikovým systémem SECON si od prvního okamžiku zamilujete, jeho uživatelské prostředí je maximálně intuitivní a promyšlené. Vaše nápady vždy pečlivě posoudíme a dle možností zapracujeme. Budujeme dlouhodobé a kvalitní vztahy s vámi, našimi váženými klienty.

bottom of page